CINEMA LUMIERE

W najbliższy czwartek 18 lipca po raz ostatni zagości w CINEMA LUMIERE (CHR Suwałki Plaza) komedia „IMPREZOWI RODZICE”(wyst. Salma Hayek i Alec Baldwin) oraz dwie wersje z napisami „SPIDER-MANA: DALEKO OD DOMU”.

Przez kolejny tydzień – co najmniej do 25 lipca będziemy wyświetlać:

komedię animowaną „SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2” w polskiej wersji językowej;
akcji/przygodowy „SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU” w wersji 2D dubbing;
przygodowy/familijny „MŁODY GENIUSZ I KŁOPOTLIWE WYNALAZKI” w polskiej wersji językowej;
przebojową komedię muzyczną „YESTERDAY”;
horror „ANNABELLE WRACA DO DOMU”.

W najbliższy piątek 19 lipca 2 PREMIERY. Pierwszą PREMIERĄ przygodowy/familijny „KRÓL LEW” wytwórni Walta Disneya w polskiej wersji językowej w formatach 2D i 3D. Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Druga PREMIERA to dramat sportowy „FIGHTER”. Były zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) miał wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas z bokserem-celebrytą Markiem „Pretty Boyem” Chmielnickim (Mikołaj Roznerski). Wystarczyło jednak kilka złych decyzji, by kariera Tomka z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą zawodnik postanowił opuścić miasto, by na nowo ułożyć sobie życie. Szansa na to pojawia się, kiedy z dala od medialnego zgiełku poznaje charyzmatyczną panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach – w bezkompromisowym, bokserskim starciu, któremu będzie przyglądać się cała Polska.

Za nieco ponad tydzień – od piątku 26 lipca pojawią się komedia „I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE!”, najnowszy film Woody Allena – komedia „W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU” oraz czarna komedia/horror „TRUPOSZE NIE UMIERAJĄ” w reż. Jima Jarmusha (wyst. Bill Murray, Tilda Swinton, Steve Buscemi, Iggy Pop, Adam Driver, Danny Glover, Selena Gomez).

W następnych tygodniach pojawią się m.in.:

 • od 2 sierpnia komedia animowana „WILK W OWCZEJ SKÓRZE 2” w polskiej wersji językowej;
 • od 2 sierpnia akcji „SZYBCY I WŚCIEKLI: HOBBS I SHAWN”;
 • od 9 sierpnia komedia animowana/przygodowy „TOY STORY 4” wytwórni Disney/Pixar w polskiej wersji językowej;
 • od 9 sierpnia dokumentalny/muzyczny „PAVAROTTI”;
 • od 9 sierpnia horror „UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU”;
 • od 14 sierpnia najnowszy film Quentina Tarantino – „PEWNEGO RAZU… W HOLLYWOOD” (wyst. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Rafał Zawierucha);
 • od 15 sierpnia komedia kryminalna „NA BANK SIĘ UDA” (wyst. Maciej Stuhr, Marian Dziędziel, Adam Ferency, Lech Dyblik).

  Przypominamy o WAKACYJNEJ PROMOCJI CENOWEJ – bilety na seanse rozpoczynające się w dni powszednie od 21 czerwca do 30 sierpnia do godz. 15:00 kosztować będą jedynie 18 zł (2D) i 19 zł (3D). Na ten czas „zawieszamy” TANIE PONIEDZIAŁKI.

  Więcej informacji na www.cinema-lumiere.pl , pod numerem telefonu 87-618-20-23 i naszym profilu na Facebooku.

  ZAPRASZAMY!!!

  „Cinema Lumiere” w Suwałkach

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © e-fm.pl 2017